אימון אישי בשילוב טיפול ותקשור
dreamstime_xxl_83064244.jpg

מהו אימון? 


האימון הקלאסי לצמיחה אישית הינו תהליך לווי והדרכה אישית שלי, שבמהלכו את, המתאמנת,  לומדת להכיר את עצמך ואת חזקותיך, על מנת להשיג את מטרותיך בזמן קצר ומוגדר מראש (בין 10 ל-12 פגישות שבועיות סך הכל, שנערכות אצלי או אונליין).  

באימון האישי את כמתאמנת מציבה את היעדים שלך: שיפור מערכת היחסים שלך עם עצמך או עם אדם אחר, מציאת עבודה או קידום בה, מציאת זוגיות או שיפור שלה, שיפור ביטחון עצמי, שיפור בריאות ותזונה, הגשמת חלום שיש לך וכו'.

 

דרך תהליך האימון אנו בודקות מה חוסם או מקדם אותך, מה עבד ויעבוד לטובתך, אנו מעניקות לך כלים להגעה אל היעדים שלך (כולל משימות קטנות), בונות אבני דרך אל המטרות שלך, ומאפשרות לך סוף סוף להגשים את מטרותיך  ולא רק לחלום עליהן. 

היות והגשמת החלום או המטרות שלך אינה פשוטה וקלה (אחרת היית כבר מגשימה אותם קודם), אני משלבת בתהליך האימון שלי אתך שלושה דברים שעוזרים לך: את האימון והכלים שהוא מעניק, טיפולים שמסירים חסימות שעלולות להיות לך מחיים קודמים או מהחיים הנוכחיים ואשר עומדות בינך ובין מה שאת רוצה, ותקשור שבודק מה באמת מתרחש מתחת לפני השטח ומה ישרת אותך באופן המיטבי. 

 

השילוב של היכולת שלי כמטפלת רוחנית וכמתקשרת וותיקה, בנוסף להיותי מאמנת מוסמכת, מקדמת אותך להגשמת המטרות הרבה יותר מהר ובאופן הרבה יותר מדויק לך.