משברים במשפחה
אומרים שאנו לא בוחרים משפחה אלא פשוט נולדים לתוכה, אולם למעשה הדבר אינו כך. אנו כן בוחרים אותה עוד בטרם אנו נולדים, כדי שתשמש אותנו בהתפתחות האישית שלנו.
בין אם היחסים בתוך המשפחה היו טובים או לא, היחסים עם הורינו ואחינו תרמו לעיצוב האישיות שלנו והשפיעו על הדרך בה אנו מתייחסים לבני-זוג, ילדים וכו', לטוב ולרע.

על-מנת לפתור בעיות של משברים במשפחה, כמו גם לתקן השפעות שליליות שיש למשפחה עלינו, עלינו לעשות את "התיקון המשפחתי" (ראו הרחבה בדף המתאים):

התיקון המשפחתי נועד לבצע ריפוי של הכאב שעובר לאורך הדורות במשפחה, והוא הגירסא המורחבת שלי לטכניקת הקונסטלציה המשפחתית, בשילוב היכולות המיוחדות שלי כמדיום וכמתקשרת.

מצב של חוסר תמיכה שעובר מדור לדור, הורים ש"לא רואים" את ילדיהם, הפלות, אנשים שמתו ונוכחים כאן דווקא בגלל החלל שהשאירו, ילדים שנאלצו לקחת אחריות על הוריהם, וכו' – כל אלה השפיעו עלינו ועל מערכות היחסים שלנו בתוך ומחוץ למשפחה שלנו, והם באים לידי ביטוי בתיקון המשפחתי. 

כיצד מתבצע התיקון המשפחתי?

התיקון המשפחתי מתבצע רק עם המטופל עצמו, אין צורך להביא בפועל את בני המשפחה.

באמצעות משפטים וחוקים מסויימים שמהווים חלק מהתיקון – אנו מתחילים להחזיר את הסדר הנכון של האהבה לשושלת המשפחתית שלו, לשחרר אותו ואת בני משפחתו מהשפעות העבר (אבל, מחלות, ניכור, כעסים וכו').
הריפוי והסליחה לאורך הדורות, משפיעים מידית הן על המטופל באופן ישיר, הן על משפחתו באופן עקיף וישפיעו לטובה גם על הדורות הבאים של משפחתו.

שלושה שבועות מסיום הטיפול (לעיתים גם קודם) המטופל יכול לצפות לשינוי לטובה בדינמיקה המשפחתית שלו.