זוגיות
מטופלים רבים מתלוננים על הקושי במציאת זווג. "אני עושה כל מה שצריך, אני שם, אני רוצה, אני פועל למען הזוגיות שלי, הייתי במערכות יחסים אבל הן לא צלחו ואני תמיד נשאר בסוף לבד".
נשמע לכם מוכר?

לכאורה אתם עושים הכל כדי למצוא זוגיות, אך למעשה מאוד יכול להיות שאתם מחבלים במצב בדרך כלשהי.
כאשר אתם נכנסים למערכת יחסים עם אנשים שברור מראש כי הם לא מתאימים / נשואים / מתגוררים בארץ אחרת / לא פנויים רגשית / לא מסוגלים להכיל אהבה או לא יכולים להשיב לכם אהבה - הרי שאתם בכרוניקה של כישלון ידוע מראש בזוגיות.

מדוע אדם שרוצה זוגיות יעשה זאת לעצמו? מדוע שמישהו יחבל במאמצים הכנים שלו למצוא אהבה?

התשובה היא שאתם לא פועלים מתוך החלק המודע שלכם (1/7 מהמוח), שבאמת ובתמים מאמין שאתם פועלים כשורה, אלא מתוך החלק התת מודע שלכם (6/7 מהמוח!!) שמכיל את כל הפחדים / טראומות / אמונות הן מהגלגול הזה והן מגלגולים קודמים.

על-מנת להבין מהי באמת הסיבה בשלה אתם לא במערכת זוגית, עלינו להכנס ראשית אל תת המודע.

מאוד יכול להיות שאתם באמת רוצים זוגיות אולם החלק שבאמת מנהל את ההצגה, תת המודע, זוכר שבגלגול קודם היתה לו אהבה גדולה והוא איבד אותה, או ננטש, או נטש וגרם לכאב, אולי הוא מת בצורה כלשהי המתקשרת לו עם אהבה או החיפוש אחר האהבה.

ישנן הרבה מאוד סיבות, טובות וחשובות, בשלן אנו נמנעים מלהצליח בזוגיות. כאשר אנו רוצים לטפל לעומק בבעיה זו ולפתור אותה אחת ולתמיד, עלינו לחזור קודם כל אל הגלגולים הקשורים אליהן באמצעות תרפיה בשחזור גלגולים (ראו הרחבה בדף המתאים).

לאחר שהסרנו את המכשול העיקרי בדרך אל הזוגיות, הצעד הבא הוא לבדוק ולשנות את האמונות מהחיים האלה שיש לנו אודות אהבה, זוגיות והמידה שבה אנו מרגישים ראויים לקבל אותה, באמצעות טיפול בשינוי אמונות (ראו הרחבה בדף המתאים).

השלב הבא הוא לבדוק מהו הפוטנציאל החיובי של התקיעות הנוכחית בזוגיות, ובמילים אחרות: מה הנשמה שלנו ניסתה ללמד אותנו דרך התקיעות, איזו תכונה היא ניסתה להוציא מאתנו או לחזק בתוכנו. בדרך של הטיפול בהולודינמיקה (ראו הרחבה בדף המתאים) אנו מוצאים תכונה זו ודואגים לחזק אותה, בלי שנהיה זקוקים יותר לתקיעות כדי למצוא אותה בתוכנו. אנו כבר לא זקוקים לשיעורים הקשים!

לבסוף, אנו מוכנים לבצע את תרגיל ההגשמה (ראו הרחבה בדף המתאים), לבנות את החזון ולהתחיל ללכת בדרך אליו, כאשר אנו מפוררים כל אבן שעדיין יכולה לעכב אותנו.

משהדרך פנויה, אנו מוכנים סוף סוף למצוא את הזוגיות, ואכן, רוב המטופלים שעשו צעדים אלה מצאו כבר את הזוגיות אותה הם חלמו זמן כה רב.