פרידה, גירושין
אחת התקופות הקשות בחיינו היא תקופה בה אנו עוברים תהליך של פרידה מאהוב או גירושין. בתקופה זו אנו זקוקים לכל תמיכה אפשרית.
הטיפולים שבהם אני עוסקת נועדו בדיוק לשם כך: להעצים את המטופל בדרך אל הריפוי המלא.

תחילה עלינו להבין מדוע התרחשה הפרידה ברמה הנשמתית: האם היה קשר בין בני הזוג בחיים קודמים ואם כן מה ארע ביניהם אז? האם היו בני זוג, אחים או אויבים? האם התרחשה פרידה טראומתית ביניהם בעבר? מה היה ההסכם הנשמתי ביניהם? האם נועדו להפגש שוב?
באמצעות תרפיה בשחזור גלגולים (ראו הרחבה בדף המתאים) אנו מבצעים ריפוי ותיקון בתוך הגלגול הרלוונטי, ומאפשרים לנשמה לשחרר את עצמה מהכאב.

אם יש צורך, באמצעות תקשור (ראו הרחבה בדף המתאים) אנו יכולים לראות מה קורה אצל בן הזוג עצמו, מבלי לפגוע חלילה בפרטיותו. התקשור נותן תמונה רחבה יותר של המצב ומספק מעט יותר מידע אודות סיכוי החזרה או הדרך בה יש להמשיך מעתה והלאה.

הצעד הבא הוא ריפוי רגשי ברמה התאית (ראו הרחבה בדף המתאים), במהלכו אנו חודרים מבעד לשכבות הרגש השונות (כעס/ עצבות/ דכאון/ יאוש וכו') ומנקים אותן, מתחברים אל העוצמה שבתוך הנשמה וסוגרים מעגלים עם בן הזוג ועם אנשים אחרים שפגעו בנו בעבר.
טיפול זה חשוב מאוד גם כדי לא לצבור בתוכנו רעלים שעלולים לגבות מחיר פיסי בהמשך החיים.

השלב הבא הוא לבדוק מהו הפוטנציאל החיובי של המשבר הנוכחי: מה הנשמה שלנו מנסה ללמד אותנו דרך הפרידה, איזו תכונה היא מנסה להוציא מאתנו או לחזק בתוכנו. בדרך של הטיפול בהולודינמיקה (ראו הרחבה בדף המתאים) אנו מוצאים תכונה זו ודואגים לחזק אותה, בלי שנהיה זקוקים יותר לכאב של השיעור כדי למצוא אותה בתוכנו.

לבסוף, כשאנו שלמים ומחוזקים בעקבות הפרידה, אנו מוכנים לבצע את תרגיל ההגשמה (ראו הרחבה בדף המתאים), לבנות חזון של זוגיות חדשה ולהתחיל ללכת בדרך אליו.