ריפוי רגשי ברמה התאית
תאי גופנו מתחדשים כל הזמן, לכאורה לא היו אמורות "לדבוק" בהם מחלות!
 
למרות זאת, תאי הגוף מעבירים בירושה לתאים החדשים את הזכרונות הטראומתיים שנצברו בהם, כאשר הם ממשיכים להתחלק ולשאת אתם את המטען הרגשי הכואב ובדרך זו מנציחים את המחלה.

האמונה שנמצאת בבסיס טיפול זה היא שהנשמה שלנו, ההוויה האמיתית שלנו, שהיא בעלת איכויות של עוצמה, ביטחון, שלווה, אהבה, צחוק ותחושת שייכות - מכוסה ע"י שכבות של רפש רגשי שהצטברו עליה בגלל נסיבות חיינו.

כל שכבה כזו: כעס, חרדה, טראומה, פחד, עצב, צער, חוסר-ביטחון, בושה ועוד, נמצאת במקום כלשהו בגוף, שם התאים אוחזים ברגש ולא מרפים.

על מנת לבצע ריפוי פיסי או רגשי יש לחדור מבעד לכל שכבת רגש, לאתר את מיקומה המדוייק בגוף, את הזכרונות שהיא מביאה עמה (האנשים שקשורים אליה) ולרדת לשכבה שנמצאת מתחת, עד  הגעה למקור הנשמה עצמה.

אין רגע שישווה לרגע הזה שבו נחשפת הנשמה במלוא הדרה, כשהיא מלאה בשלווה, בשמחה ובאהבה אינסופית. חלק מהריפוי הוא הכרת ההוויה האמיתית שלנו ולמידת השיטה שתוביל אותנו שוב ושוב אל הבית האמיתי שלנו.

לכל שכבת רגש יש זכרונות או אנשים הקשורים עמה, ובהם אנו מטפלים בשיטת "המדורה". אנו מזמינים אל המדורה את כל המעורבים באירועים הכואבים ולכל הצדדים יש אפשרות להתבטא בחופשיות ולסלוח. הסליחה היא היבט נוסף של הריפוי.

הטיפול יעיל בשתי רמות:

ברמה הפיסית - לטיפול בכאבים כרוניים, סכרת, לחץ דם גבוה, סתימות בעורקים, משקל עודף ועוד.

ברמה הרגשית - זהו  טיפול עצמתי לשחרור מכעסים, דיכאון, עצבות, כאבים נפשיים, פחדים, חוסר בערך עצמי ועוד.


 
*טיפולים אלו אינם מחליפים טיפולים רפואיים ואינם בגדר יעוץ רפואי.