תקשור - העברת מידע
תקשור.jpg
התקשור הוא למעשה חיבור אל הנשמה העליונה שלנו, המאחסנת את כל המידע אודות הווייתנו, עברנו ועתידנו.

לכל אחד מאתנו ניתנה גישה ישירה אל אותו מקור בלתי נדלה של מידע, אלא שרוב האנשים אינם יודעים את הדרך לשם או שבחרו מסיבות שונות לחסום מידע זה, אשר ניתן לנו כדי שנוכל להבין את היעוד שלנו בגלגול הנוכחי, את ההחלטות והרצונות עמם הגענו וכך נשתמש בו בתבונה.

ישנם שני אופנים / ערוצים בהם אני מתקשרת:

1. תקשור עם המדריכים העליונים

2. תקשור ספציפי

 
תקשור עם המדריכים העליונים
 
תקשור עם הנשמה העליונה של המטופל, כאשר המידע המתקבל הוא על שורש הנשמה של האדם, הווייתו, עברו (בגלגולים שונים ובחיים בין הגלגולים), נשמות קרובות, שיעורים חשובים שעל האדם ללמוד, ייעודו של האדם והדרך להגשמתו, וכן כל מידע אחר שהמדריכים העליונים יבחרו למסור. לעיתים יופיע במהלך התקשור מסר מקרוב משפחה שנפטר, אולם איננו מבקשים זאת מראש.
המדריכים עונים על שאלות בנוגע לנשמה עצמה או שעורים עיקריים בכדור הארץ, אולם לא יענו על שאלות שנוגעות לחופש הבחירה של האדם (האם כדאי לי לעשות כך או אחרת?) או על שאלות יומיומיות.


 
תקשור ספציפי
 
בתקשור זה ניתן אכן לשאול כל דבר העולה במוחכם, פרט ליעוד ושורש הנשמה (שכן זהו מידע השמור למדריכים).
שאלות לגבי זוגיות, קריירה, בריאות, אנשים אחרים (איך הם מרגישים לגבינו או מה צפוי שיקרה לנו עמם), החלטות שיועילו לנו או יזיקו לנו (האם כדאי לי לבחור בעבודה זו או אחרת, בלימודים אלו או אחרים), מה צפוי שיקרה לנו בכל תחום עליו נרצה לשאול וכו'.
זהו אכן תקשור מאוד ספציפי ובו אני משתמשת בטכניקה הייחודית לי, אותה פיתחתי במהלך עשרים וחמש שנות היותי מתקשרת.

מידע נוסף אודות הנשמות העליונות, המדריכים העליונים, הקשר של בני האדם לעולם הנשמות והיכולת לתקשר, תוכלו למצוא בספר התקשור החדש.