מטופלים מספרים
לפני 10 שנים הגעתי אל כרמלה עפי בקשת אחותי להצטרף לפגישתן- ומאז השתנו חיי...
כרמלה- אשה חכמה ויפה, מקורקעת, מבינה עניין, והמטפלת טובת הלב והאכפתית ביותר שפגשתי בחיי. 
לאחר שנפגשנו עבור אחותי,  כרמלה הציעה לי להשתתף בסדנה שהנחתה עבור קבוצת אנשים עם נושא המשותף לי ולהם. היה מעניין ומשמעותי. אחרי הסדנה הגעתי אליה למספר פגישות אישיות שכללו תקשור וסוגים של טיפולים המבוססים על דמיון מודרך. אין ספק שהתקשור היה ארוע משנה חיים עבורי. סוף סוף הבנתי לאן לכוון את עצמי מקצועית ובעזרתה הייחודית והמקדמת של כרמלה והכלים העמוקים והמגוונים שבאמתחתה, הצלחתי לעשות את השינוי.
כשהזוגיות שלי נתקעה, החלטתי כבר להגיע לטיפול באופן קבוע. מאז , בעזרת הטיפולים, הצלחתי למצוא את הזוגיות הנכונה לי והתגברתי על הפחד להביא ילד לעולם. 
העזרה שכרמלה נותנת היא ייחודית, מסורה מאין כמוה ומתאימה לאנשים שמעוניינים ברצינות לגלות מי הם, לאיזה כוון לפנות ולקבל כלים לדרך.
מאחלת דרך צלחה לכל חכם/חכמה שיבחרו להגיע אל כרמלה ולהתחיל במסע אל עבר עצמם.
עינת
                                      
לכרמלה היקרה,

כשהגעתי לטיפול הראשון אצלך הייתי חייל  משוחרר, אבוד ומפוחד. למרות שהטיפולים היו בתדירות נמוכה כל מפגש איתך פתח בי משהו ואיפשר לי לצלול מתחת לרעש שהקיף אותי ולמצוא רוגע במים העמוקים. לאורך השנים והטיפולים עזרת לי להזכר לא רק איך לצלול, אלא גם לצוף על פני המים ואפילו  לגלוש. 
הנוכחות שלך האירה לי את דרכי ולמדתי להשתמש בפחד לשחות ולגלות מרחבים נשכחים ובסופו של דבר למצוא את עצמי. 
מאז הטיפול הראשון עברו מעל 10 שנים ולמרות שאני חי היום בארץ אחרת אני נמצא בבית. 
ממעמקים אלף ברכות
דוד לרמן
 
                                                                                                     
מומלצת בחום. עזרה לי לקבל החלטות הכי משמעותיות בחיים שלי וטיפלה בהרבה בעיות רגשיות שנוצרו בילדות. אסירת תודה ואוהבת המון. נ.
כרמלה יקרה,
קשה לי לסכם את הדרך הארוכה שעברתי אתך ובעזרתך. אני זוכרת שכשהגעתי אליך הייתי בצומת דרכים בחיים שלי, גם בקשר לעבודה וגם בקשר לנישואין שלי. הכל היה מבולבל והעתיד נראה לי ממש לא ברור.
כבר בפגישה הראשונה שלנו אמרת לי שנעשה "הפרד ומשול" ונטפל בכל נושא באופן יסודי וכך עשית. הצלחת להרגיע את החששות שלי ולגרום לי להבין מה אני באמת רוצה שיקרה בחיי. כל פגישה התחזקתי ונהייתי בטוחה יותר בעצמי.
השינויים שקרו לי בשנה הזו היו עצומים ואני מרגישה צורך להודות לך גם על המסירות הענקית שלך, גם על החכמה שלך תמיד להוביל אותי וגם על הכוחות שלך, שאת מעניקה בלי גבול.
תבורכי ושתמיד יהיו לך כוחות לעזור לכל אלה שצריכים אותך.
באהבה, גאיה.​
 
לכרמלה לב ארי היקרה,
אני רוצה להודות לך על שחזור הגלגולים שעברתי אצלך. זו היתה חוויה מרגשת, שעשתה לי סדר ובהירות לגבי תחושות שאני הולכת איתן מגיל צעיר בלי להבין למה. באתי אלייך גם מתוך סקרנות לעבור את החוויה של הזכרות בגלגולים הקודמים, כי תמיד האמנתי בחיים שיש אחרי המוות, וקיבלתי הרבה מעבר למידע לגבי עברי. קיבלתי את האפשרות לראות את השורש לבעייה שהציקה לי מאוד לאורך השנים, וגם את האפשרות לבחור בדרך שונה ולזכות בריפוי.
אחרי השחזור נפלו לי אסימונים רבים נוספים לגבי הקשר בין החיים הקודמים לבין החיים הנוכחיים שלי.
כבר ביום שאחרי הפגישה שלנו התחלתי לראות את השפעותיה עליי, תחושות קשות שהיו לי נעלמו,חזר לי החשק לעבוד בעבודה שידעתי שאני אוהבת ושלא מצאתי קודם את המוטיבציה לקדם את עצמי בה, היחס שלי לעצמי ולמשפחתי משתנה, אני מרגישה שאני בעיצומו של תהליך שנפתח בשחזור של הגלגול אותו פתחנו יחד.
אני מודה לך מאוד על הפתח שפתחת לי לשינוי אותו חיפשתי. אין ספק שאת בעלת מקצוע יחידה במינה ואני ממליצה עלייך בחום לכל מי שמחפש את עצמו.
 רינת, מודיעין.
 
 
 
תודה כרמלה על החווייה העמוקה שחוויתי אצלך.
באתי עם נושא לא פתור וזכיתי בתובנה חשובה ומשמעותית דרך התבוננות בדמותי במה שנקרא - חיים אחרים, שיחזור גילגולים.
ברגישות רבה, בביטחון ועם הרבה תמיכה, הובלת אותי במסע האישי שלי אותו חוויתי ברבדים שונים וזכיתי להבנה שיכלית, הבנה רגשית ותחושה של הבנה פיזית, בגוף ממש.
בזכות המסע הזה, לקחתי בלב שלם החלטה שהתלבטתי בה רבות  לפני כן, החלטה שפתחה דף חדש בחיי ואני שלמה עם עצמי יותר מאי פעם.
אשמח לבוא לטיפולך גם בעיניינים אחרים.
 
שוב תודה רבה,
 
ממני
אופירה אוריאל - ציור מנדלות
www.oriel-o.com
 
 
 
כרמלה יקרה,
אני רוצה להודות לך על מסירותך, על היחס האוהב והמקצועיות הרבה. הגעתי אליך עם המון שאלות על עצמי, אכזבות מטיפולים שונים שלא ממש קידמו אותי לשום מקום ולמען האמת לא חשבתי שכבר בטיפול הראשון אני אקבל כל-כך הרבה תשובות והבנות לגבי עצמי.
בפגישות הבאות שלנו הבנתי איך כל גלגול שלי היה קשור לשני ואיך עד היום אני ממשיכה את הדפוס הישן שלא נתן לי לבנות זוגיות ראויה.
אני מודה לך במיוחד כי התחלתי סוף-סוף לטפל בדברים שהיו חסומים אצלי עשרות שנים.
הטיפולים שינו את החיים שלי ואני אמשיך להמליץ עליך לכל מי שרוצה להשתנות באמת.
 
שלך, בתודה עמוקה
רחלי, פתח תקווה
 
 
סורי אם זה ישמע דרמטי אבל אין לי דרך אחרת לבטא את עצמי: מעולם לא הייתי כה אסירת תודה סופסוף מצאתי את השקט הנפשי שלי וקיבלתי את עצמי בחזרה (!!!). אני מודה לך יום יום על עזרתך כי בלעדייך הייתי מבולבלת ואבודה. תודה שהערת אותי והובלת אותי עד הלום בזכותך נולדתי מחדש, אני מעריכה זאת מעומק נשמתי וחייבת לך מחצית מחיי. במלוא הוקרה הערכה והערצה מעומק נשמתי אני רוצה לומר לך שוב תודה. ליאת