התקפי חרדה, דיכאון
כל מי שחווה אי-פעם התקפי חרדה יודע שאין דבר יותר מפחיד ויותר בודד מההתמודדות היומיומית עם תסמונת האימה. המתקפה הפנימית הפתאומית, שמדמה עצמה להתקף לב, גורמת לסבל בל יתואר ולפחד אמיתי מאובדן שליטה או אובדן שפיות.

למרות שאחד מכל שישה אנשים בעולם המערבי סובל מהתקפי חרדה, רוב האנשים לא חושפים את מצוקתם זו ומעדיפים לטפל בעצמם באמצעות כדורים, שלעיתים עוזרים להם ולעיתים לא. בכל מקרה, הפחד מהפחד ומהשיבה שלו תמיד קיים מתחת לפני השטח.

התקפי החרדה מעידים בדרך כלל על משבר חיים ולא על פחד מהמוות; אנו מוצפים רגשית בשל דברים שטיטאנו מתחת לשטיח במשך הרבה זמן וזאת הדרך של הנשמה לבקש שנעשה ניקוי יסודי בחיינו.
היות ואנו פוחדים לעשות את השינויים הנדרשים בחיינו, הפחד מקבל ביטוי של סכנה חיצונית: אנו משליכים את הפחדים האמיתיים שלנו על פחד כללי גדול, שהוא הפחד מהמוות.

בבואנו לטפל בהתקפי החרדה עלינו לטפל ב'בעיות החיים' הלא פתורות שלנו (מחיים אלה ומחיים קודמים) אולםראשית עלינו להרגיע לאלתר את התקפי החרדה ולהביא את הנשמה לשלווה ולאיזון וזאת אנו עושים באמצעות תרפיה בשחזור גלגולים ו- רגרסיה לחיים בין הגלגולים (ראו הרחבה בדף המתאים).

כאשר המטופל נזכר באמצעות רגרסיה בטבעו האמיתי של "המוות" ממנו הוא כל-כך פחד עד עתה, נפשו נרגעת מיד. בטיפול זה הוא פוגש במשפחתו הגרעינית האמיתית שמלווה אותו בהרבה גלגולים, רואה את המועצה שיחד עמו מכוונת את הגלגולים ואת חייו הנוכחיים, פוגש במדריך הרוחני שלו ומקבל תובנות לגבי היעוד שלו בחיים אלה.

מטופלים אשר הגיעו עם התקפי חרדה קשים לטיפול דווחו לאחריו על הקלה מידית בסימפטומים.

הטיפולים הראשונים יהיו קשורים לחיים קודמים ולנושאים לא פתורים שהמטופל מביא עמו משם. לאחר שטיפלנו בהם ובטראומות ישנות וערכנו את הריפוי והתיקון במקומות הנדרשים, ולאחר שנפשו נרגעה והבינה שהיא לא היתה מעולם בסכנה אמיתית, אנו יכולים לפנות לעבודה עם 'בעיות החיים' באמצעות שאר שיטות הטיפול.

טיפולי ההולודינמיקה, תרגילי הגשמה ו - תקשור, משולבים באימון רוחני, מבטיחים שבעיות אלה לא יופיעו עוד ושהמטופל יוכל לשנות את הדברים שברצונו לשנות, מה שמראש התחיל את החרדות.

אם אתם נמצאים ברגע זה בעיצומו של התקף חרדה, חשוב שתבינו כמה דברים:

1. אתם לא עומדים למות ממנו! התקף החרדה התחיל בגלל מחשבות שקשורות לנושאים לא פתורים ולכן הוא אינו אמיתי. תביטו לו בעיניים ותחייכו אליו, הוא אמנם אינו נראה כזה, אבל יום אחד תבינו שהוא היה הידיד הכי טוב שלכם, שבא לעשות סדר בחיים שלכם ולגרום לכם לשינוי האמיתי לו ייחלתם.

2. התקפי החרדה הם תופעה הקשורה לעולם המערבי, כמו השמנה. היא נובעת בין היתר מעודף הזמן שיש לנו לשם מחשבות. לאנשים שנלחמים באמת על חייהם, שנמצאים בסכנה קיומית אמיתית, או בגלל רעב או בשל סיבות אחרות, אין זמן להתקפי חרדה! הם עסוקים בבעיות הישרדותיות אמתיות. לכן, תזהו את העובדה שאינכם באמת בסכנה כלל. להיפך, הנשמה שלכם באה לרפא אתכם לטווח הרחוק.

3. יש להתקפי החרדה פתרון מהיר ומידי, השתמשו בו.